SEE LÕPUTU INFO VOOG OMA MATEERIAGA ON NAGU SILLERDAV VEEPISAR MEIE VÄLJA ÜMBER, MIS KUTSUB UUSI TEADMIS OMA ARENDAMISEKS JUURDE TOOMA Siia alla võiks lisada pildi ja sealt edasi juba varem saadetud sõnum Vaata ma panin lingi sinna lla et uute kursuste jne edasi tellimist saate teha teenuste alt. Kas seda saab ka nii teha et koheselt saab sinna klikkides teenuse soovile.

 

Viin läbi erinevaid koolitusi koos abilistega: VESTLUS-ja FILMIÕHTUID, LOENGUID, SEMINARE, PRAKTIKUME, KURSUSI, E-ÕPE, KOOLITUSREISE...

Areng on pidev ja enesetäiendus loob uusi võimalusi siis maailmas,mõista seda, mida veel ei ole avastanud. Aga pidev avastamine on kõige parem õpetaja ja uute teadmiste ligi tõmbaja.

Koolitused toimuvad kõikjal erinevates kohtades üle Eestimaa ja muudes maades maailma erinevatel kontinentidel. Selleks kohaks võivad olla erinevad klubid, õppeasutused, firma ettevõtlus asutustes, looduses jne...

Kõige tähtsam eesmärk on olla kõikjal seal, kus inimene pikema vaevata saab enda teadmiste himulist maailma täiendada. Sest teadmised erinevatest teema valdkondadest avavad, meie tahet olla kooskõlas oma teadvusega. Kui inimene julgeks oma mõttemaailma nii avada, et unustab eelarvamused, siis on ta juba õigel teel uute teadmiste kanalid avatud. Nagu antennid, mis pöörlevad kosmilistes avarustes ja otsivad uusi teadmisi.

Registreeri end aegsasti! Peatse kohtumiseni! Loodan et leiad siit omale koolituse, mis aitab sul oma teadmisi avardada ja jõuda edasi uute mõteteni ja tegevusteni. Alati küsi ja saada oma soov erinevate teemadega mulle. Ma vastan ja annan teada kas saan sellel teemal sulle uusi teadmisi jagada.

Soovi avalduse saad täita Teenuste klipi alt.

Registreeri end aegsasti! Peatse kohtumiseni! Teiega koos õppija Kalju Paldis

koolitus lehele 1 pilt.jpg
koolituslehele pilt 2.jpg