NÕUSTAMISED JA TERVISEGA SEOTUD PROBLEEMIDE LAHENDAMINE

Tervise hoidmine haiguste vabana on veel unistus, kuid omaga tegelemine võimaldab selle soovi täitumist

TERVENDAMINE JA ENESELE TASAKAALU LOOMINE ON ARVATUST LIHTSAM! TERVISE-KONSULTATSIOONIDEL AITAN AVASTADA JA LAHTI SELETADA HAIGUSE PÕHJUSI. JAGAN NÕU, KUIDAS ON VÕIMALIK ERI RAVIVIISIDE ABIL TERVENEDA JA TULEVASI HAIGUSI ENNETADA. Lisaks sellele suurele maailmale on igaühel meist ka oma maailm. Suurem või väiksem, kuidas kellelgi. Iga inimene on oma maailma looja ja lõhkuja.

Eri koolituste käigus on selgunud, et inimesed on oma maailma lõhkumises osavamad kui selle tervena hoidmises. Õhku kerkivad küsimused – kas on võimalik leida ja hoida vajalikku tasakaalu, kas on võimalik kohe end vajadusel aidata oma mõtteid tervendades ja sel moel ka keha uuendades. Jah, jah, jah on see vastus. Kui haigus on tulnud sind õpetama ja sinu teadmisi tegudega muutma, siis on ka ravi olemas. Ravijaks on SINU TEADVUS JA USK.

Konsultatsioonide käigus saan mina sind vaid aidata mõtlema ja muutma oma mineviku mõtteprogramme ja sellega ka käitumismustreid.

„Kas usaldad ennast?“ on minu esimene küsimus. Kui jah, siis olen nõus Sinuga kohtuma, et leida koos lahendused. Sinu sees on pakitsemas palju küsimusi: miks? kuidas? kas? Neile küsimustele on vaja kiiresti leida vastused, teeme siis seda kohe.

Mis juhtuma hakkab?

Omavahel hakkavad vestlema Sinu ja Minu kõrgem teadlik Mina. Nemad teavad, seda miks meid kokku juhatati ja suunati. Selle vestluse kaudu saame ka vajalikud selgitused ja probleemidele lahendused.

3 olulist küsimust

1. Kas sinu terviseprobleemid on seotud spirituaalsete energiate mõjust (võõrad energiad ja mõtted segavad su sise- ja välismaailma)
2. Kas sinu terviseprobleemid on seotud psüühilistest energiate mõjust (keskendumine, keha väljade nõrkus ja teadmatud haigused saadavad sind jne.., pidevad takistused ja mõistmatus sind ümbritsevatelt inimestelt)?
3. Kas sinu terviseprobleemid on seotud füüsilistest energiate mõjudest (haigused ja pidev tervise nõrgenemine, kurnatus, lihasvalud ja muud füüsilised nähtused nii naha pinnal kui ka keha sisemuses)?

 • Lisaks küsimused mis ootavad vastuseid

  Kas teadmised, mida me oleme kogenud segavad edasi minekut?
  Kus ma hetkel olen, mis toimub? Küsimus , mis otsib vastust...
  Miks minu eluteel on sellised raskused, mis pidevalt viivad mind algpunkti?
  Kas, meie lapsepõlve tunded on praeguse hetke segajad?
  Kas meid ümbritsev maailm soosib mulle ainult negatiivseid kogemusi?
  Miks ma ei saa olla vabaks oma eelmistest suhetest?
  Missugust ellurolli ma siis ikkagi pean siinses maailmas täitma?
  Missugune eluülesanne siis ikkagi mul on siinses maailmas?
  Kas minu hinge kehad räägivad erinevat keelt ja väljendavad erinevaid tundeid?
  Kas haigused on elu lahutamatu osa?
  Kas olen loodud teenijaks aga mitte loojaks?
  Mis toimub hetke maailmas?
  Kas ma siis ei tohigi oma laste maailma üle muret tunda!
  Kuhu jääb siis minu materiaalne õnn?
  Me kõneleme kodus erinevaid mõttelisi nägemusi. Kellel siis meist õigus on?

Selleteemalise konsultatsiooni käigus aitan analüüsida ja leida parimat lahendust Sinu tervise ja muude mõttemaailma probleemidele.

Inimese tervise vaatlusel võtan aluseks kõik kolm põhinäitajat:füüsilise ja mentaalse keha ja hinge tasandi.

Võimaliku ravi või probleemidele parimate lahenduste saamiseks kasutan teadvusseisundis olevaid meetmeid nagu teadvusest tulevaid pilte, mis aitavad jõuda algallikani, miks see haigus Sind pidevalt kõnetab.

Lisaks kontrollin biolokatsiooniliste mõõtevahendite (pendli, pööreli jne) kaasabil sinu tervislikku seisundit. Selle meetodi juures on abiks eelnevalt välja töötatud mõõtetabelid ja keha atlas, mis aitavad jõuda tõeni, kus see haiguse põhjus siis asub ja kuidas leida tõhus ravi selle haiguse ellimineerimiseks.

Haigussümptomitest lähtuvalt aitan teha valikuid, nt millised ravimtaimed, holistlikud ravimeetodid, teraapiad, loodusenergiad, toitumine, jne oleks abiks tervenemise protsessi juures.

Õpetan ka, kuidas Sa ise saad igapäevaselt edaspidi ennetada haiguse teket. Jagan lihtsaid nippe keha ja vaimu hooldamiseks, oma keha energeetiliseks puhastamist erinevate meetotide abil, oma kehale ajutise kaitse loomist, igapäevaste mõtteniitide läbi lõikamist ja veel palju teisi teadmisi, mis mõeldud ainult Sinu jaoks, lähtuvalt Sinu seisundist. Mina näen igat inimest indiviidina ja seetõttu pole ühtset õiget ravimeetodit. Nii puudub mul puudub ühtne raviviis kõigile, lähenen ikkagi isiksuse tasandit silmas pidades. Ka õpetuse põhitõed toimivad kõige paremini ühele inimesele keskendudes.

Minu põhimõtteks on, et iga inimene saab end ISE TERVENDADA. Seega jagan Sulle ka igapäevaselt kasutatavaid näpunäiteid, mille abil on iseseisvalt võimalik tervise paranemisele ja haiguste ennetamisele kaasa aidata. Need nipid loovad hea toonuse nii keha kui ka vaimu energia väljal.

On selge, et need nipid mõjuvad vaid siis, kui Sa neid teed. Ükski raviskeem ei toimi, kui inimene ise seda ei järgi. Ka mina olen vaid vaimne kaasa aitaja ja julgustaja!

Minu vastuvõtu kabinett asub Tallinnas Pärnu mnt 67 A majas ( 5 korrusel ) Holistilise kliiniku ruumides.

Aikel Grupp OÜ
Reg: 10992103
Tallinn Katleri 1-69

 • Kalju Paldis (Geobiloog - nõustaja)
  Tel: +372 50 18 260
  E-post: kalju@energoman.ee
  Skype: Kalju Paldis

 •  

  Ulvi Valtna (sekretär)
  Tel: +372 555 89 598
  +372 674 87 772
  E-post: aikel@hot.ee

 •  

  Energoinfo nõustamise kabineti asukoht Tallinnas Pärnu mnt 67a (5 korrus) Holistilise Kliiniku ruumides
   
 • Eelnevalt nõustamise kabineti külastus kokku leppimine toimub:
  Registreerimisega kodulehel
  Telefonil: +372 50 18 260 (Kalju Paldis)
  kalju@energoman.ee
  Telefon: 641 1601
  Mobiil: 58 166 550 (Holistiline Kliiniku registratuur)

   

 • Muudes linnades ja asulates nõustamise registreerimine toimub:
  Kodulehel või Kalju Paldise kontaktide kaudu

   

   

 

Kindlasti saame leppida konsultatsiooni ajad erinevates kohtades üle Eesti. Siis leiame ühiselt, kus see nõustamine toimub - kas Sinu kodus või muus mugavas ja turvalises kohas...

JULGE KÜSIDA, HELISTADA VÕI PEATADA MIND LOENGUL, TÄNAVAL VÕI KIRJUTADA EMAILILE.
TEA, ET KUI JUBA VÕTSID MEELELE MINUGA NÕU PIDADA, SIIS TEE SEDA!
KUI MINU TEADMISTEST ON VÄHE, KAASAN OMA KOLLEEGE, KES AITAVAD JÕUDA LAHENDUSTENI.

TEEME KOOSTÖÖD, SEST ME KÕIK OLEME UNIVERSUMI TEADVUSED, KES PEAVADKI OLEMA TEINETEISELE ÕPETAJAKS JA JUHENDAJAKS.

energomanLogo.png
Holistilise_kliiniku_kabinett.jpg
Holistilise_maja.jpg