Vestlusõhtud

Selle ürituse pealkirjaks kujunes "Universum kõneleb meiega" Vestlusõhtutel kõneleme füüsilistest ja vaimsetest teemadest. Kindlasti ootan vestlusest osa võtma inimesi, kellele pakutav teema on ajakohane ja mõtted ja vajadus arutleda selle teema üle. Iga kord ei ole veel mõtted välja kujunenud eelnevalt, vaid nad sünnivad kohalolekuga. See on veel huvitavam ja põnevam. Sellisel õhtul mõtted ja sõnumid tulevad meile hetkelises olemuses. Vaatleme läbi erinevate teemade, kuidas inimene saab oma heaolu luua siin maailmas. Ma käin selliseid vestlusõhtuid läbiviimas erinevates maakondades. Soovin nende õhtutega avardada teadmisi, mis aitavad teil leida ühiselt oma mõtetele ja küsimustele lahendused. Võtke julgelt ühendust ja saavutame selle tulemi, mis annaks jäjekordse sammu edasi liikumiseks siin avatud maailma ruumis.Need teemad mis tulevad on eelnevalt juba välja kuulutatud. Omamoodi sõnum universumisse saadetud ja kui me ise kohale jõuame, siis hakkab ta kõnetama ja teadmisi jagama sealt kõrgelt või madalat, alt või ülevalt, jne...

Jälgige kodu lehet ja saate teada teema pealkirja. Iga vestlusõhtu on hariv ja suure energia mõju alast mõjutatud annab edasi liikumise jõu. Kõik koos me saavutame selle tulemi, mis aitab sinu mõtte ja lusutud sõnumi kaudu a selle õhtu teisi inimesi selles ruumis. olles koos ja julgedes neid mõtte sähvatusi valgustada on omamoodi põnev ka kõnlejale. Tihti väljendade häälega, teeme omale head ja valgustame selle tundega oma keha ja vaimu.

Üks kokkuleppeline koht on kus igakuiselt toimuvad sellised üritused asub Holistilises Kliiniku loengu saalis, Pärnu mnt 67a V korrusel Tallinnas (endine Ajakirjandusmaja).. Ajakavana on ta välja kujunenud nii, et saame kokku iga kuu kolmandal kolmapäeval kel 18.00-21.00. Eelnevalt riputan üles kodulehele, Vikerkaaresilda, facebooki jne.. need teemad, millest võiksime vestelda. Kuid jään ka teie poolt ootama teemasid millest võiks vestelda. Saadke need minu e-mailile: kalju@energoman.ee või helistage mulle telefonile andmed leiate siit kodulehelt.
Kindlasti oleks hea kui te annaksite varem teada oma soovist kodulehele siia või holistilise kliiniku kodulehele www.holistilinekliinik.ee.

 

Kindlasti minu soov unelm on sellist õhtut korraldada ka teistes eestimaa kaunites kohaväljades, koos teiega mu mõttekaaslased. Kui teil on soov ja koht olemas võtke ühendust ja käivitame ühe hea ürituse koos! Jään ootama ka teie toele sellise ürituse koos korraldamiseks! Jään seda suurepärast kohtumist ootama ja huvitavaid sõnumeid jagama ja kuulama teiega ühes mõtteväljas olev inimene Kalju Paldis

pilt.gif