ERINEVAD VEESOONTE NEUTRALISEERIMISE VIISID

Esimene reegel on alati,kui võimalik siis vältida veesoonte mõju alas pikaajalist viibist /eriti magamist/. paigutada voodikohad jne ruumis teise kohta jne.. Kindlasti ka loomade ümber paigutamist laudas jne. kui selline toimetus viia ei ole võimalik siis saame appi võtta teatud kaitset loovd materjalid. Kindlasti ka teatud juhtudel nesit üksinda on vähe mõju. Selle peale, et ehitan mingi ehitise sinna alasse ja hiljem kasutan kaitse materjale, mina nii ei käituks! Ikkagi kutsuks spetsialist ja määraks, et selliseid mõjusi tulevase ehitise alla ei jääks....
Nüüd mõned nipid, mis vähendavad veesoonte mõju meile ja meid ümbritsevatele elus olenditele.
Vee soonte mõju kaitseks kasutatakse tihti ilma isolatsioonita vasktrossi(kindlasti mitme kiulist), mille kaasabil me taksistame maakiirgus energia jõudmist ehitiste ruumidesse vasktross.

 

Vee sooneed maja all (vasktrossi paigaldamine) Vee sooneed maja all (vasktrossi paigaldamine) Tuleks vedada ümber hoone vasktross (vask füüsikalise materjalina on ju väga hea elektrijuht), ühes tükis. Kaevatakse maa pinda vagu vähemalt ca 50cm sügavusega (nii, et näiteks labidaga kaevates kontuuri kohal seda ei vigastaks ega katkestaks – siin pole vaja arvestada ehitusliku külmumissügavuse piiriga, mis Eestis kõigub 80-120cm-ni). Kaugus hoone seinast võiks olla vähemalt katuse räästa projektsioon maapinnale. Põhimõtteliselt saab kogu ala, mis jääb vasktrossist kinnise kontuuri sisse, „puhastatud“ ehk siis neutraliseeritud ebatervislikust staatilise elektri ülekoormusest. Nii et, mida kaugemal hoone välisseinast, seda soodsam: näiteks välisterrasside või muude eenduvate väljaehituste puhul ehitise põhigabariitidest. Taolisel juhul jäävad ära mõneti tülikamad ja vast ka igapäevatöö praktilisust segavad lokaalsed ehk kohapeal seda (lambanahkade paigutamine) ebasoodsate kiirguslike allikate harmoniseerimis- ja neutraliseerimisvõtted.

VEESOONTE NEUTRALISEERIMINE KORTERIS,TOAS JNE.

Parim veesooni neutraliseeriv materjal on lambanahk. Näiteks probleemse magamisaseme puhul asetatakse nahk voodisse madratsi alla või vastu põrandat. Kindlasti jälgida, et lambanaha villa pool oleks suunatud põranda poole! alt Lambanahad vaadatuna pealt lambanahad vaadatuna alt (Põranda poolt)

   

1.Nahk puhastada tule energia kohal(kustutab looma energia mälu) 

2.Nahad asetada nii et ei jääks vahe kohti(pigem osaliselt üksteise peale)
3.Kindlasti karv jääb maa pinna poole(soovitatav et õhk liiguks naha ja põranda vahel)
4.Vähemalt 2 korda aastas nahad kloppida ja tule kohal puhastada ja panna päikese kätte laadima
5.Põrandale pannes (tihedamini puhastada, laadida päikese energiaga)
6.Võib kinnitada kalambritega diivani põhja külge
7.Madaratsi peale lambanaha panek ei ole soovitatav (madratsi materjal-sünteetilised,paraloonistjne ja vedrude mõju)
8.Lamba nahast vahe madratsitel puudub nahk(ainult karvad). Ei aita veesoone kahjulikkuse mõju vähendada(kui siis osaliselt) Nahk on takisti, mis ei lase staatilistel energiatel meie keha välja tungida
9.Kui on mitme maakiirguse mõju (nt.veesoone ja hartmani võrgustiku mõju).Lambanahad alla poole siis džuudi vaip ja madrats peale

Vask trossi paigaldamisel ümber ruumi (toa) Ühes tükis ja vähemalt mitme kiuline tross(ilma isolatsioonita). Maandada kas elektripistiku maa maandus klemmi alla või radiaatori või muu metalli külge, mis on kindlasti maandatud. Selle trossi paigalduse ohtudest saate lugeda peatükist (energo info alt)

Loetletud kaitse meetmeid kasutame ainult siis kui ei ole võimalik enda paiknemis ala(voodi) ja lemmikloomade pesapaiku ümber paigutada.

Fooliumi või peegli paigaldusest voodi alla ei aita veesoonte ja muude maa ega kosmiliste kiirguste vastu. Neil materjalidel on muu kasutus viis!

Sellised kaitsemeetmed võtame kasutusele ainult siis kui ei ole võimalik oma voodit või muud aset ümber paigutada kiirgustest vabasse alasse Küsige ennem spetsialistidelt-geobioloogilidelt nõu ennem kui tegutsema hakkate