GEOMAGNETILISTE VÕRGUSTIKE NEUTRALISEERIMINE

Võrgustiku ristumise mõju elimineerimisekskõrvale peegeldusesks kasutatakse džuudi vaipa.

DŽUUDI VAIP HARTMANNI VÕRGUSTIKU KIIRGUSE KAITSEKS (lahti seletatav tekst. vaata pdf)

Naturaalne ja tervislik vaip (hartmanni võrgustiku kaitseks)Loodusinimesed ja teadlased on hakanud otsima kaitseid, Džuudi vaip põrandale(soovitatv servad katta kaitse riidega,muidu hargnevuse võimalus) kuidas tehnogeense maailma kahjulikke kiirgusi ära isoleerida. On leitud, et parimat kaitsed pakuvad looduslikud materjalid; sünteetilised materjalid pole looduslike materjalide asendajaks enam kaua. Seni teadaolevalt on džuudikiud üheks parimaks materjaliks ekraniseerimaks madal- ja kõrgsageduslikke looduslikke ja tehnogeenseid kiirgusi. Korralik džuudivaip peab olema tehtud täiesti naturaalsetest materjalidest. Et kaitsetegur oleks piisav, koosneb täiuslik džuudivaip nii pealiskudumist kui viltpõhjast või kautšuki kattega aluspinnast mõlemad vaibal on peal looduslik džuudi kiud. Vaid sel viisil suudab vaipkate absorbeerida seda madal- ja ka kõrgsageduslikku,mis maa alt ja maa pealt tehnogeensetest seadmetest ja kosmosest tuleb. Kuid kui me oma elamise džuudiga ka vooderdame, ei teki absoluutset looduslikku miljööd, sest kohati võib tehnogeense kiirguse müra olla nii tugev, et isegi džuut ei suuda seda kaitsta. Kuid geopatogeensete tsoonide kahjuliku kiirguse eest kaitseb ta kindlasti. Kiirgus, mis tuleb ülevalt poolt võib olla päritolult tehnogeene või kosmiline. Kosmilise kiirguse allikaks on tavaliselt päike oma magnettormidega, aga samuti muud allikad, millele teadlased osutavad tänapäev suurt tähelepanu. Tuleb märkida, et kosmiline kiirgus ei ole peegeldus vaid lähtub otse algallikast. Miks on pikakiuline džuut parimate kaitseomadustega? Tal on suur molekulkaal ja suur tselluloosi sisaldus. Džuut koosneb põhiliselt tselluloosist. Tselluloosi molekul koosneb vesinikust, hapnikust ja süsinikust. Molekulide arv ulatub tuhandest kümnetuhandeni. Sellest tuleneb ka tugev kaitsevõime. Selle kaitsva vaiba paigutame ainult siis kui Hartmani ristumise ala jääb kohta, kus meil tuleb pikemat aega viibida,töötada üle 4 tunni päevas (pigem järjestiku, kuid kindlasi on inimesi kes suurema tundlikkusega, siis aeg lüheneb koheselt). Eriti siis kui inimene on istuva ametiga seotud(liini -konveieri peal töötajad, kassiirid, kontori töötajad ja kindlasti õpilased, sest nemad viibivad tänapäeval arvuti taga järjest palju tunde).

Hartmanni võrgustiku ristusmise elimineerimiseks ja kaitseks on järgmised abi nõud:
1. Vaip tuleb paigutada istutava tooli ja laua alla (keskmine vaiba suurus orienteeruvalt 1,2m x 1m) Soovitavalt kaitsta vaip määrdumise ja tooli või laua muljumise eest kaitse plastikkattega.
2. Paigutada džuudi vaiba peale teine vähem määrduv sünteetilisem vaip.
3. Paigutada džuudi vaip parketi või muu põranda alla.
4. Džuudist saab teha toolikatted nii seljale kui istmikule, kuid selle kaitsevõime osaline jalad jäävad mõju väljadžuud ekraniseerib võrgustiku kiirgust kõrvale vaibast.

Või teatud aasta aja mõjudest ja muudel aegadel päikese tormide, tehnogeensete suurte kiirguste ajal laienevad hartmanni seinad ja ristusmise kohad mitmekordseks ja istumise alla jääva vaiba kaitse vähene või mitte piisav.
Džuudi vaiba asetamine magamis asemele on hartmanni ristumise olemasolul häda vajalik. (Kindlasti esmalt proovime ruumis leida neutraalse ala,kus kiirgus puudub). Kui mõju jääb voodi keskmesse siis kindlasti paigutada vaip. Vaiba paigutus viisid magamiskoha või puhkekoha (diivani,tugitooli) põhja külge.

1.Džuut paigutatakse voodi põhja (karkassi) peale. Kiuline vaiba pool jääb ülespoole (vilt või kautšuki põhjaga kate jääb põranda poolele)
2.Džuudi vaip pannakse kindalsti kogu voodi ulatuses (poolik panemine otseselt ainult sinna ristumise alasse jääb väheseks, kiirgus peegeldub kõrvalt välja)
3.Nari - mitme tasapinnalise voodi puhul panna vaip kindalsti mõlema voodi põhja
4.Diivani või muu sarnase magamis asemele kinnitame vaiba klambritega põhja külge(täies ulatuses) painduva selaj toe puhul paneme kaks erinevat vaiba tükki (tervikuna võib vaip saada kokku panemisel kahjustada.
5.Vaiba asetamine diivani kasti põhja või kinnitame ta põhja alla(sellisel juhul peame magama täpselt vaiba kohal)
6.2-3korda aastas vaipa puhastada tolmust ja viia päikese kätte laadima.
7.Mitte soovitav vaiba panek otse lina või katte madratsi alla

Džuudi vaiba asetamine voodi,diivani, tooli jne alla.

1. Džuudi vaipba ääred palistada või katta servad teise kangaga (hargnemise oht)
2. Vaip peaks ulatuma vähemalt voodi, 4 küljest üle ääre 15-20 cm laiuses . Hartmanni võrgustiku kiirguse vastu. Liiga kaugel vaip voodi gabariitidest hakkab hajuma meie keha kohale tagasi. Osaliselt peegeldub vaiba servadest välja ja seab meie kehad ohtu.
3. Aja pikku liigutada voodit, vaiba peal, muidu jäävad muljutud jäljed voodi seinte alasse (võib asetada teise vaiba alla, siis muljumise, määrdumise ja tolmumise oht väiksem)
4. Diivani, tugitooli jne.. puhul paigutada vaip külgedelt ja tagant üle 15-20cm (diivanit vastu seina mitte panna, vaip peab üle diivani,tugitooli ulatuma)
5. Diivani ja tugitooli alla asetamise puhul esiküljest vaip peab ulatuma vähemalt üle 30-40cm (vaja ka jalgu kaitsta)
6. Saab asetada džuudi vaiba teise vaiba alla (kas või esimene osa vaibast), siis kaitstud määrdumise ja suure tolmamise eest.
7. 2-3korda aastas korralikult kloppida ja viia päikese kätte energia laadima.
8. Ühel põhjusel džuudi vaip ei aita kui hartmanni võrgustiku osa on vertikaalse kiirgusega. Me ei saa oma aset või diivanit kõrgemale sellest ristumise alast tõsta. Voodile kindlasti leida uus asukoht. Diivani ja tugi tooli alas me viibime lühemat aega.

Lemmikloomade ja lillede kaitseks džuudi vaip.

Hartmanni seinte ja ristumiskohtade kaitseks on vaja paigutada džuudi vaip.Kui meil on kindel lemmikloomade ja lindude ja akvaariumide asukohad siis džuudi vaip peab ulatuma kogu pesa ulatuses. (soovitatav võimaluse korral pesad ja puurid ümber paigutada. Aitab kui saame eeemale nihutada 25-35cm Taimede ja ilupuude puhul ka kindlasti vaip pannakse poti alla(natuke laiemalt), kui ei ole võimalik eemale neid paigutada.

Džuudi vaip tehniliste ja elektriliste aparatuuride kaitseks.

Hartmanni ristumise kohad on otsesed ohuallikad meie tänapäevasele elektroonikale olgu ta kodus, kontorites tsehhides või tööstuskeskustes. Kui ei ole võimalik neid aparatuure nihutada 25-35cm ulatuses. siis võtame abiks džuudi vaiba.

1. Vaip asetatakse otse aparatuuri alla (soovitatav kaitsekile peale panna vaibale). Aparartuur võib hakata imema vaibast tolmu enesesse või määrdub kiiresti ja kaotab kaitse omadused
2. Vaiba saab panna ka kapi alumistele riiulitele.kuid mitte rohkem kui 20-40cm aparatuuri põhjast. muidu kaitsevõime väheneb ja hartmanni seinad ja ristusmiskohad kiirguvad uuesti aparatuuri välja
3. Suurte tööstuste ja tsehhides paigutada ta betoonpõranda alla või sinna vaiba peale asetada metallist(vasest, alumiiniumist jne..) kaitse plaat, See aitab määrdumise ja muljumise vastu.
4. Raskete aparatuuride puhul soovitatav panna mitu (2-4) kihti vaipa. Voodi alla põrandale.

 

Voodisse madratsi alla. Voodisse madratsi alla Hartmani võrgustiku ristumiskohtade kaitseks, tuleb džuudi vaip paigutada kogu voodi, töökoha, elektroonika ulatuses. Sellistes mõjualadesse jäävad lemmiklooma puurid,lillepotid parem ümber paigutada. Hartmani võrgustiku ristumis kohtade kaitseks,tuleb džuudi vaip paigutada kogu voodi,töökoha, elektroonika ulatuses. Eriti viimastel aegadel on looduses näha üksikute elujõus puude ja põõsaste kiiret kuivamist. Sellised taimed asetsevad hartmani ristumise aladel. Kindlasti ümber paigutada või istutada (vähemalt 50cm kaugusele). Džuudi vaipa saame paigutada kindlasti töökohtade, kodukontori istumiste alasse (kui inimesel tuleb seal pikemat aega viibida). Elektroonika alla kui teda ei ole võimalik kõrvale nihutada. Hartmanni võrk ja selle mõju inimorganismile. Sellised kaitsemeetmed võtame kasutusele ainult siis kui ei ole võimalik oma voodit, õppe-töökohta jne ümber paigutada! Küsige ennem spetsilistidelt-geobioloogilidelt nõu ennem kui tegutsema hakkate.